Co powinien wiedzieć podwykonawca producenta prefabrykowanych konstrukcji drewnianych?

Co powinien wiedzieć podwykonawca producenta prefabrykowanych konstrukcji drewnianych?

Wiedza i doświadczenie

Coś, co najbardziej cenimy sobie u naszych współpracowników to wiedza i doświadczenie nabyte przy montażu więźby. Doskonale sprawdzają się podwykonawcy, którzy do tej pory jako cieśle zajmowali się produkcją oraz montażem więźby tradycyjnej.

Jako producent konstrukcji drewnianych z bogatym doświadczeniem na rynku możemy zapewnić takim osobom niezbędne wsparcie i pomoc na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki temu podwykonawca może zdobywać nowe umiejętności pod okiem naszych specjalistów, nawet jeśli wcześniej nie miał on doświadczenia przy montażu więźb prefabrykowanych.

Nasza propozycja współpracy jest więc skierowana do wszystkich, którzy już posiadają wiedzę w zakresie montażu więźby tradycyjnej, a chcieliby spróbować swoich sił w montażu nowoczesnych i szybkich rozwiązań, jakimi są więźby prefabrykowane. Dzięki współpracy, podwykonawca nie musi ponosić kosztów budowy i wyposażania zakładu produkcyjnego, a może skupić się na tym, na czym zna się najlepiej - montażu więźby.

obliczenia stolarskie (2)

Wysoka jakość montażu

Jako firma bardzo zależy nam na tym, by klienci byli zadowoleni z naszych usług. Troszczymy się o jakość wykorzystywanych materiałów, a także ciągle doskonalimy metody produkcji. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i dokładamy wszelkich starań, by produkt końcowy był jak najlepszej jakości.

Dlatego zależy nam, by podwykonawca, z którym nawiązujemy współpracę był w stanie zagwarantować wysoką jakość montażu. Na ostateczną jakość dachu składają się zarówno użyte materiały, jak i solidny montaż. Dobrze zamontowana więźba stanowi bazę do pokrycia dachu wybranym materiałem. Od jej jakości zależy trwałość i szczelność całej konstrukcji, by niekorzystne warunki atmosferyczne nie stanowiły dla niej żadnego problemu. Dlatego to właśnie wysoka jakość montażu jest dla naszej firmy podstawowym kryterium oceny solidności wykonawcy.

My produkujemy – Ty montujesz

To dewiza, która przyświeca nam podczas współpracy z każdym podwykonawcą. Jako jeden z największych producentów prefabrykowanej więźby dachowej w kraju zależy nam na tym, by klienci byli zadowoleni zarówno z naszych, jak i z Twoich usług. Z tego powodu zależy nam na tym, by każdy skupił się na elemencie procesu, w którym jest prawdziwym specjalistą.

My, jako producenci jesteśmy w stanie dostarczyć standardową konstrukcję na teren budowy w niezwykle krótkim czasie. Ciągle inwestujemy w najnowocześniejsze technologie i staramy się doskonalić procesy produkcyjne w taki sposób, by zwiększać ich jakość i szybkość.

Twoim zadaniem jest prawidłowy montaż dostarczonych przez nas elementów. W razie potrzeby, nasi inżynierowie w każdej chwili są gotowi udzielić wsparcia, by montaż był szybki i precyzyjny. Dzięki współpracy ekspertów w swoich dziedzinach, nasz klient może cieszyć się  doskonałym efektem końcowym.

konstrukcja drewniana domu

Kwestie formalne

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak uciążliwe potrafią być sprawy formalne. Wszelkie kwestie prawne i administracyjne, w tym wymogi, umowy, gwarancje i certyfikaty, zajmują mnóstwo cennego czasu, przez co często opóźnia się realizacja zadania. Dlatego dobrze, jeśli podwykonawca dysponuje osobą, która ma doświadczenie w tego typu sprawach.

Wówczas ogranicza się ryzyko pomyłek, a także zmniejsza się czas potrzebny na negocjacje i weryfikację przepisów. Usprawnia to całą współpracę pomiędzy firmami, a jednocześnie daje naszemu klientowi poczucie komfortu, że jego inwestycja znajduje się w rękach prawdziwych profesjonalistów.