JAK DZIAŁAMY?

Dzięki bogatemu doświadczeniu, oferujemy generalne wykonawstwo "pod klucz" oraz kompleksową realizację konstrukcji drewnianych od etapu planowania, aż po montaż.

15

Lat na rynku

150

Wykwalifikowanych pracowników

5000+

zrealizowanych projektów

2,5 mln

Metrów kwadratowych zrealizowanych dachów

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych oraz produkcji prefabrykowanych konstrukcji drewnianych.

Firma WPW INVEST została założona w 2004 roku. Obecnie zatrudnia ok. 150 wykwalifikowanych pracowników ze specjalistycznymi uprawnieniami budowlanymi, co pozwala oferować najwyższej jakości produkty i usługi. Spółka specjalizuje się w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych oraz produkcji prefabrykowanych drewnianych konstrukcji dachowych w postaci wiązarów kratowych łączonych płytkami kolczastymi. Jako generalny wykonawca, WPW INVEST realizuje w systemie pod klucz obiekty użyteczności publicznej i usługowo-handlowe, takie jak galerie handlowe czy hotele. Firma oferuje kompleksową realizację usług, począwszy od opracowania projektu (w porozumieniu z projektantem obiektu), poprzez produkcję elementów i ich transport na budowę, zakończywszy na montażu. Rozwiązania stosowane przez WPW Invest umożliwiają wykonanie drewnianych konstrukcji o rozpiętości do 30 metrów (przy dachach płaskich) lub 40 metrów (przy dachach łukowych) bez użycia podpór, natomiast konstruowane dachy, dzięki licznym możliwościom łączenia wiązarów, mogą mieć dowolne kształty. Długą żywotność wszystkich konstrukcji WPW Invest zapewnia zastosowanie wysokiej jakości drewna litego, które jest suszone komorowo i odpowiednio impregnowane. Synchronizacja linii produkcyjnej ze specjalistycznym oprogramowaniem do projektowania konstrukcji gwarantuje ogromną precyzję, a tym samym wysoką jakość wytwarzanych przez firmę elementów.

 

Inwestycje w nowatorskie technologie procesów wytwarzania produktów pozwalają WPW Invest na nieustanny rozwój i stałe poszerzanie oferty. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie w branży, potwierdza przynależność spółki do Regionalnej Izby Budownictwa w Łodzi.

Jesteś zainteresowany
współpracą?

Skontaktuj się

Nasza misja

Misją WPW Invest jest budowa trwałych, partnerskich relacji z klientami, które oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Model biznesowy firmy zakłada dostarczanie najwyższej jakości usług ogólnobudowlanych i konstrukcji drewnianych oraz zapewnianie kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań zgodnych z ustalonym budżetem i harmonogramem. WPW Invest stale inwestuje w swój rozwój, tak aby móc oferować niezawodnej jakości usługi i produkty, uwzględniające światowe trendy w budownictwie.