bg

JAK DZIAŁAMY?

0

Lat na rynku

0

Wykwalifikowanych pracowników

0

zrealizowanych projektów

0 mln

metrów kwadratowych zrealizowanych dachów

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych oraz produkcji prefabrykowanych konstrukcji drewnianych.

W 2004 roku Polska dołączyła do grona krajów Unii Europejskiej i był to rok powstania WPW INVEST. Obecnie zatrudniamy ok. 150 pracowników z specjalistycznymi uprawnieniami budowlanymi i projektowymi, co pozwala nam realizować złożone projekty z najwyższą jakością i terminowością. Wraz z rozwojem firmy wykształciły się trzy filary naszej działalności:

 

- generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych

- produkcja prefabrykowanych domów szkieletowych

- produkcja prefabrykowanej więźby dachowej.

 

GENERALNE WYKONAWSTWO

Jako generalny wykonawca, WPW INVEST realizuje w systemie pod klucz obiekty przemysłowe, magazynowe, usługowo-handlowe, rolnicze, takie jak hale przemysłowe, magazyny, sklepy wielkopowierzchniowe, galerie handlowe czy hotele. Do naszych klientów należą największe sieci handlowe, sektor przemysłowy oraz inwestorzy prywatni.

 

DOMY SZKIELETOWE

Jako producent prefabrykowanych domów szkieletowych wykonujemy, a następnie dostarczamy gotowe elementy do montażu na placu budowy, gdzie montujemy całość do stanu deweloperskiego zamkniętego. Domy prefabrykowane powstają z naturalnych, ekologicznych materiałów, a dzięki procesowi produkcji w fabryce, skracają czas montażu do kilku dni. Domy szkieletowe są coraz popularniejsze w Polsce a w Europie Zachodniej i Północnej oraz Ameryce Północnej stanowią podstawę budownictwa jednorodzinnego. Nasi klienci doceniają dużą ilość zalet takiego rozwiązania.

 

WIĘŹBA DACHOWA

Jesteśmy jedną z największych firm w Polsce produkujących prefabrykowaną więźbę dachową (wiązary). Konsekwentnie dbamy o rozwój i automatyzację naszych zdolności produkcyjnych, poprzez co, w krótkim czasie jesteśmy w stanie wyprodukować, dostarczyć i zamontować dowolnych dach spełniając wysokie wymagania jakościowe. Współpracujemy z siecią partnerów w całej Polsce dla których jesteśmy producentem konstrukcji. Oferujemy doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji projektu. Nasza więźba może być zamontowana na dowolnym budynku jedno i wielorodzinnym, a także na budynkach magazynowych, przemysłowych, handlowych, usługowych, rolniczych i innych.

 

EKOLOGIA/PANELE FOTOWOLTANICZNE

Przykładamy bardzo dużą wagę do ochrony środowiska i rozwiązań ekologicznych. Budowa domu szkieletowego oraz montaż dachu to idealny moment na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania OZE w naszych obiektach.

Jesteś zainteresowany
współpracą?

Skontaktuj się

Misją WPW Invest jest budowa trwałych, partnerskich relacji z klientami, które oparte są na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Model biznesowy firmy zakłada dostarczanie najwyższej jakości usług ogólnobudowlanych i konstrukcji drewnianych oraz zapewnianie kompleksowych, profesjonalnych rozwiązań zgodnych z ustalonym budżetem i harmonogramem. WPW Invest stale inwestuje w swój rozwój, tak aby móc oferować niezawodnej jakości usługi i produkty, uwzględniające światowe trendy w budownictwie.