Realizacja Parku Handlowego Strażacka w Łodzi - zobacz materiał wideo!

Realizacja Parku Handlowego Strażacka w Łodzi - zobacz materiał wideo!

 

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu naszą kolejną realizację w zakresie generalnego wykonawstwa, którą jest Park Handlowy Strażacka, mieszczący się w Łodzi, na osiedlu Chojny przy ulicy Strażackiej 5. Szczególnie miło jest nam poinformować, że projekt otrzymał nagrodę przyznawaną dla najlepszych projektów w tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu European Property Awards w kategorii Retail Development. Konkurs European Property Awards jest regionalną częścią konkursu International Property Awards, funkcjonującego na rynku nieruchomości od 1994 roku, który jest konkursem dla deweloperów, architektów oraz projektantów wnętrz. Projekty są oceniane przez niezależny zespół ponad 80 ekspertów z branży nieruchomości z całego świata.

Nagrodzoną inwestycję wyróżnia nowoczesny projekt i unikalna funkcja sportowo-usługowa. Bryłę budynku podkreśla dynamiczna forma elewacji frontowej, zróżnicowanie materiałów połączone z nowoczesnym energooszczędnym oświetleniem i iluminacją.

Inwestorem jest Łódzka firma Dream Home Invest sp. z o.o., za projekt odpowiedzialna jest pracownia architektoniczna Boomarchitekci.

 

Galeria realizacji