Najcenniejszym aktywem WPW Invest są ludzie ­– to oni tworzą firmę i pozwalają na jej rozwój. Z tego też względu, na etapie rekrutacji i zatrudnienia zwracamy uwagę nie tylko na wiedzę i doświadczenie kandydatów, ale także ich walory etyczno-moralne. Od pracowników oczkujemy pełnego zaangażowania, dbałości o jakość i terminowość, oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

Głównymi filarami WPW Invest są Dział Generalnego Wykonawstwa oraz Dział Konstrukcji Drewnianych.

Dział Generalnego Wykonawstwa  tworzą kierownicy, inżynierowie budownictwa oraz specjaliści ds. wycen i kosztorysowania.

Doświadczona kadra kierownicza i inżynierska posiada potrzebne uprawnienia budowlane wsparte wiedzą i bogatym stażem zawodowym.  Pozwala to na prawidłowe prowadzenie prac na wszystkich etapach budowy i terminowe oddanie obiektu do eksploatacji. Profesjonalna kadra WPW Invest daje gwarancję  rzetelnego i zgodnego z oczekiwaniami zlecającego efektu finalnego inwestycji.

Dział Konstrukcji Drewnianych tworzą:

Biuro projektowe ­- zatrudnia wysoko wykwalifikowanych konstruktorów i projektantów, którzy posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie podparte stosownymi uprawnieniami.  Projekty wykonywane są w specjalistycznych programach do tworzenia konstrukcji drewnianych - Roofcon i Troscon.

Zakład produkcyjny - to zautomatyzowane centrum produkcyjne, w którym powstają konstrukcje drewniane. Sterowane numerycznie, nowoczesne linie produkcyjne nadzorowane są przez pilarzy zajmujących się przygotowaniem elementów drewnianych i obsługą pił, oraz przez montażystów odpowiedzialnych za złożenie konstrukcji i obsługę pras.

Ekipy montażowe i baza transportowa - doświadczeni montażyści zapewniają terminowy i fachowy montaż konstrukcji dachowych, natomiast własna baza transportowa firmy pozwala na elastyczne dopasowanie harmonogramu prac do wymagań klientów.