Domy o konstrukcji szkieletowej

Nowoczesne metody prefabrykacji konstrukcji drewnianych z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Pozwalają znacznie usprawnić i przyspieszyć proces budowy, nie zwiększając przy tym kosztów jego przeprowadzenia. Na podstawie indywidualnie opracowanego projektu, cała konstrukcja sporządzana jest w fabryce, a na plac budowy transportowany jest już gotowy produkt, który wymaga jedynie montażu. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzyliśmy ofertę usług o wykonanie, dostawę oraz montaż szkieletowej konstrukcji ścian domów. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu prefabrykowanych konstrukcji drewnianych i wykorzystywanie najnowszych technologii pozwalają nam nieustannie doskonalić proces produkcji, dostarczając Państwu produkt o najwyższym standardzie.dom-szkieletowy-trzcianka-wpwinvest

 


Nowoczesne rozwiązania w konstrukcjach drewnianych

Każdy projekt przygotowujemy z uwzględnieniem indywidualnych preferencji naszych Klientów, zaczynając od dokładnego planu oraz kosztorysu prac, poprzez wykonanie konstrukcji w fabryce, aż po jej transport i prace montażowe. W WPW Invest korzystamy z najwyższej klasy drewna litego, które zapewnia bezpieczeństwo i wieloletnią trwałość konstrukcji ścian oraz dachów. Specyficzne właściwości technologii szkieletowej gwarantują doskonałą szczelność, a wraz z dobrze dobranym ociepleniem budynku, zapewniają jego świetną izolację termiczną. Dodatkowo, niska zdolność drewna do akumulacji cieplnej pozwala na szybkie nagrzanie wnętrza do preferowanej temperatury.   

Misją WPW Invest jest dostarczanie nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dowiedz się więcej o zaletach tej technologii: 

http://wpwinvest.pl/baza-wiedzy/technologia-szkieletowa-trend-przyszlosci


Szukasz kompleksowych 
rozwiązań?